Szkolenie dotyczące techniki antenowej – nowość w ofercie.

Oferta RFLINE została poszerzona o szkolenia z zakresu „techniki antenowej”. W ramach szkolenia uczestnicy zapoznają się nie tylko z teorią anten. Większość czasu szkolenia jest poświęcana praktycznym aspektom  antenowym. W trakcie szkolenia analizowane są różne projekty i konfiguracje anten oraz szyków antenowych. Za przykłady mogą posłużyć również rozwiązania opracowane lub wykorzystywane przez uczestników szkolenia.

Szkolenie jest adresowane do elektroników, inżynierów systemowych, oraz innych osób, które chcą usystematyzować  lub poszerzyć swoją wiedzę  w tym obszarze.

Szkolenia antenowe mają obecnie charakter zamknięty,  dzięki temu mogą być poruszone również bieżące projekty klientów. Szkolenia odbywają się w małych grupach, co sprzyja wymianie informacji oraz ukierunkowaniu na tematy interesujące dla słuchaczy.

Zakres tematyczny szkoleń  jest ustalany indywidualnie z klientem.  Szkolenie może odbywać  się w ustalonym przez strony miejscu, lub z wykorzystaniem narzędzi do wideokonferencji.

Prowadzący szkolenie: Dr inż. Mateusz Mazur ( 20 lat doświadczenia w zakresie projektowania anten i systemów antenowych dla aplikacji cywilnych i wojskowych).

W przypadku zainteresowania szkoleniem poproszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.